Inovativní, kreativní a aktivizační metody ve výuce cizích jazyků na ZŠ a SŠ

Seminář

Opět perfektně zvládnutý seminář, spousta praktický tipů, aktivit a materiálů do výuky. Profesionální a zároveň přátelský přístup ze strany lektorky Lucky. Radost takový seminář absolvovat. Díky!

Michal V.

Inovativní, kreativní a aktivizační metody ve výuce cizích jazyků na ZŠ a SŠ

Seminář

Účastnila jsem se už tří seminářů s Luckou a všechny byly výborné. Skvěle zvolená témata, fajn aktivity, které si rovnou vyzkoušíte, spolu s praktickými radami, co fungovalo a čemu se raději vyhnout. Semináře mají švih a jsou zábavné, takže si ani neuvědomíte, jak rychle to uteklo. Těším se na nějaký další.

Kateřina K.

Stanoviště zcela netradičně

Seminář

Samá pozitiva: plný praktických návodů a rad, jak oživit hodiny cizího jazyka. Seminář má spád, ale zároveň je velmi dobře strukturovaný. Každou aktivitu, vyzkoušenou “na vlastní kůži”, doprovázela reflexe nad přípravou a provedením ve třídě, možnými obměnami a cíli, které splňuje. Ani tyta malá zamyšlení nebyla prováděna jednotvárně, a tak to celé rychle uteklo. ;)) Díky velmi stručným a přehledným podkladům, jak v tištěné, tak elektronické podobě, je velmi snadné se k jednotlivým částem semináře vrátit, což velmi pomáhá při prvních pokusech o implementaci ve vlastních hodinách. ;)) Na seminář jsem šla s tím, že stanoviště znám z praxe a že si jen rozšířím obzory. Jaké to bylo překvapení, když jsem zjistila, že znám jen jeden druh a že možností je mnohem více. ;))

Jarka R.

Stanoviště zcela netradičně

Seminář

Průběh semináře byl zcela netradiční, příjemný a zejména nabitý tipy do výuky nejen cizích jazyků. Paní lektorka vytvořila duchaplnou akční atmosféru, tudíž byla radost si všechna stanoviště aktivně vyzkoušet. Za mě určitě jeden z nejlepších vzdělávacích seminářů.

Šárka V.

Inovativní, kreativní a aktivizační metody ve výuce cizích jazyků na ZŠ a SŠ

Seminář

Dobrý den, moc děkuji za dnešní seminář. Ze všech seminářů, které jsem kdy navštívila, byl tenhle jediný, který mi opravdu něco dal. Vše jsme si aktivně vyzkoušeli, což je super. Nebyla to jenom nudná teorie, ale opravdu zajímavé hry, které zcela jistě zařadím do výuky.

Barbora N.

Práce s obrázky aneb Jak podpořit komunikaci ve výuce

Seminář

Chtěl bych touto cestou poděkovat za obr inspiraci během semináře na téma Práce s obrázky aneb Jak podpořit komunikaci ve výuce. Zřejmá profesionální příprava, vlastní praktická zkušenost a invence lektorky spolu s přátelským přístupem podtrhly velmi pozitivní dojem. Přijatelné tempo jednotlivých aktivit a občasné přestávky zajistily hladký průběh semináře a také stále aktivní přístup kurzistů. Vyzdvihl bych také využití různorodých materiálů včetně moderních technologií, online dostupných zdrojů a aplikací. Díky!

Martin M.

Práce s obrázky aneb Jak podpořit komunikaci ve výuce

Seminář

Zúčastnil jsem se v Plzni semináře Práce s obrázky a strašně rychle utekl, což je ta největší pochvala, protože nebyl prostor pro nudu. Získal jsem skvělou inspiraci pro výuku němčiny.

Vladislav J.

Práce s obrázky aneb Jak podpořit komunikaci ve výuce

Seminář

Tento seminář je velice přínosný pro vyučující jazyků, cizích i mateřského. Jedná se o ucelenou řadu aktivit, které lze použít při výuce a rozvíjet dovednosti komunikace - ústní i písemné. Aktivity nejsou časově náročné na přípravu, jsou rozmanité a zábavné. Seminář jsem si moc užila a načerpala inspiraci i energii do dalších dní. Moc děkuji!

Petra H.

Stanoviště zcela netradičně

Seminář

Velmi pěkný seminář s konkrétními nápady do výuky. Skvěle připravený, možnost vše vyzkoušet, užitečné nápady, jak zapojit všechny žáky a účelně využít čas a hlavně zábavně! Moc děkuji Mgr. Lucii Čechové.

Jana V.

Jednoduché aplikace do výuky a pro přípravu učitele I.

Webinář

Skvělý webinář s mnoha praktickými ukázkami a množstvím tipů do výuky. Mockrát děkuji :-)

Hana J.

Jednoduché aplikace do výuky a pro přípravu učitele I.

Webinář

Contexta opět nezklamala, hned zítra aplikace do výuky, které jsem ještě neznala, použiji. Nesnáším semináře, kde si to člověk odposlouchá a postrádá to smysl. Tohle je přesný opak. Super a budu se těšit na další tipy. :)

Monika O.

Seminář: Praktické využití didaktických materiálů, Plzeň

Seminář

Milá Lucko, na tvé semináře moc ráda chodím, protože si odnáším řadu nápadů, inspirace a chuti do zkoušení nových aktivit. A o čem jsem přemýšlela po posledním semináři? Že jsi neuvěřitelná studnice nápadů. Na žádném semináři jsem neslyšela nic opakovaně a žasnu, kde nové nápady pořád bereš. Moc děkuji a těším se na další setkání.

Petra V.

Seminář: Praktické využití didaktických materiálů, Plzeň

Seminář

Seminář pro učitele jazyků mě nadchl, Lucka nám ukázala další nové metody, díky ní mám opět čím obohatit své hodiny. Vždy se na její semináře moc těším, protože mě "nakopnou" a já mám hned chuť se svými žáky zkusit něco nového. To se pak většinou osvědčí a nová aktivitka se stane stálicí v mé výuce. Už teď se těším na další novinky.

Alena P.

Seminář s degustací vín ve Velkých Žernosekách

Seminář

Ve dnech 10. 11. a 11. 11. jsem absolvovala seminář Aktivity pro rozvoj 4 základních kompetencí a bylo to super jako vždy. Svižné, srozumitelné, zajímavé tipy nejen pro němčinu, ale i pro český jazyk. Děkuji a těším se na nějaké další setkání.

Věra K.

Seminář s degustací vín ve Velkých Žernosekách

Seminář

Moc děkuji za perfektní organizaci i skvělé nápady. Určitě využiji ve výuce. Je fajn, když někoho baví to, co dělá.

Martina M.

Metodický seminář s degustací vín

Seminář

Ahoj Lucko, děkuji za úžasné dva dny. Čekala jsem, že to bude dobré, protože jsem slyšela chválu předem. Ale skutečnost předčila mé očekávání - bylo to SUPER!

Edita S.

Contexťáčci na tripu IV. Letní sportovně-jazykový tábor

Výuka

Dobrý den, tak kluci přišli totálně nadšení! Díky moc! Doufám, že jim to vydrží.

Lenka

Metodický seminář s degustací vín

Seminář

Dobrý den, za mě mohu říci, že jsem byla velmi mile překvapena úrovní Vašeho semináře - byl to nejlepší seminář, kterého jsem se zúčastnila a to už působím ve školství přes 20 let a zažila jsem spoustu českých i německých lektorů. Za mě bych zdůraznila tato pozitiva: svižnost, názornost, praktičnost, zábavnost, srozumitelnost.

Markéta O.