Lektoři,

kteří Tě dostanou do řečí…

Chtěli bychom,

abyste se s námi dostali do řečí...

  • proto vznikla Contexta
  • záleží nám na tom, abyste se u nás cítili jako doma (nebo líp :D)
  • chceme, abyste se domluvili všude tam, kde to potřebujete
  • přejeme si, abyste překonali strach z chyb
  • přihlaste se na kurz nebo jinou formu výuky (individuálku, tandem nebo přípravu na zkoušku)

Mgr. Lucie Čechová

Mít vlastní jazykovou školu byl můj sen. A jestli bych do toho šla znovu, když vím, kolik času, práce a energie to stojí? Šla! Kromě výuky, jezdím už 10 let po ČR, kde školím učitele. Vymýšlím a tvořím (ne)jazykové hry, jejichž tvoření mě naplňuje a přeju si, aby díky nim byly hodiny o kousek lepší a zábavnější.

více o Lucce

Mgr. Kateřina Hříbal

Miluju svoji práci. Některá má práce je zákulisní, důležitá, ale nejde hned vidět, proto si někdo mylně myslí, že „pouze“ učím. Kromě kurzů, tandemové nebo individuální výuky, vytvářím s Lucí jazykové hry a materiály, školím učitele, balím objednávky a spravuji sociální sítě.

více Kátě

Nejsme v tom samy,

ale máme super lektory

  • profíci, kteří milují svou práci
  • lektoři, kteří Vás budou dostávat do řečí, i když se Vám zrovna nebude chtít
  • lidé, kteří chápou, že dělat chyby je normální a přínosné
  • parťáci, kteří se do toho obují s Vámi, ať budete mít jakýkoliv cíl

Bc. Eliška Hrbková

Cizí jazyky mě vždy bavily, nejvíce si mě ale získaly francouzština s angličtinou. Už na gymnáziu jsem si z angličtiny udělala certifikát a francouzštinu jsem šla spolu s mateřštinou studovat. Nadšení z cizích jazyků bych chtěla sdílet s ostatními. Věřte, že francouzština je vášeň na celý život!

více o Elišce

Mgr. Vladimír Pech

Angličtina je jazyk, kterým ve světě mluví všichni a je takovým novodobým esperantem. Proto si myslím, že je důležité angličtinu pilovat co nejvíce i v ČR. Zásadní je, abychom se nebáli mluvit a neřešili to, jestli to bylo 100 % správně. Proto se ve svých hodinách nezaměřuji na chyby, ale na odvahu.

více o Vláďovi

Mgr. Kateřina Perháčová

Už od dětství jsem chtěla být učitelkou. Za to, že učím právě němčinu, mohou moje skvělé němčinářky na ZŠ a gymnáziu. Ty ve mně probudily lásku k němčině a o to samé se dnes snažím i já. Chci překonat předsudky typu "všude se domluvím anglicky, k čemu se ještě učit němčinu" a ukázat, že němčiny není třeba se bát.

více o Kátě

Bc. Lenka Krahulíková

Na angličtině mě baví její jednoduchost, byť vnímám to, že ne každému tak může připadat :). Je pro mě tedy velice důležité, aby to studenti začali vnímat stejně. Aby si výuku a jazyk užívali tak jako já a byli spokojeni a nebáli se své znalosti využít.

více o Lence