O nás

Od myšlenky po plnění snů

2015 jazykovka a první kámen Contexty
2018 školského
zařízení pro DVPP
2020 vymazlený
e-shop
Učíme bez učebnic
a v kontextu
Jsme kreativní a tvoříme (ne)jazykové hry

Dostaň se

s námi do řečí...

Narodili jsme se v roce 2015 jako jazykovka. Mysleli jsme si, že to budou dvojčata - němčina a angličtina, ale překvápko! vedle těch dvou se tam skrývala ještě francouzština, ruština a italština. Měli jsme radost z každé jedné odučené hodiny (a pořád máme!), kterých bylo za celý měsíc tolik, co teď za jeden den.
Pak se souhrou náhod a dobrých lidí, co mají "čuch" na jiné dobré lidi, stalo, že jsme začali pořádat semináře pro pedagogy. To je teprve jízda. Nikdy nezapomeneme na absolutní vycucnutí energie (a že jí máme!) po prvním odučeném semináři, který byl v Plzni.  Ohlasy byly ale absolutně skvělé, a to nás nakoplo. Dnes odborně vedeme za měsíc víc seminářů než dříve za celý rok, možná za dva. Takže jsme co nevidět byli zase v očekávání... A v roce 2018  se narodil další přírůstek. Stali jsme se školským zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, a protože tento název se nám nezdál dostatečně dlouhý a neobsáhl naše plány, tak jsme založili i metodické centrum.
A proč jste teď a tady? Jak to, že čtete tyhle řádky? Jak souvisí předchozí řádky? Jednoduše. Díky všem cestičkám, které jsme si vyšlápli, díky všem, kteří využívají naše služby, jsme si mohli dovolit další přírůstek do rodiny: e-shop. E-shop, kde najdete naše vlastní hry do výuky cizích jazyků, různé kartičky, co pomůžou vést kvalitnější výuku, menší hry, které si můžete koupit domů a hrát se svými dětmi, pomůcky, co využijete ve škole, diáře pro učitele, studenty, pedagogy volného času a taky i Vás ostatní, kteří nekopete za tým „Jsem učitel/učitelka“ ani (bohužel) už za tým „Jsem student/studentka“. Plánů máme mnoho, tvoříme ale dle Vašich přání, vždy s rozmyslem, precizností, citem pro detail a velkou láskou.
Potkat nás můžete v Litoměřicích, když se u nás zastavíte třeba na kafíčko, v různých koutech ČR (na seminářích), ale také na různých konferencích a (vele)trzích, kde si na Vás rádi uděláme čas.

Děkujeme, že jste v tom s námi….