Letní sportovně-jazykový tábor - "Contexťáčci na tripu"

Contexťáčci na tripu VI. (2021)

Propásli jste náš parádní příměstský tábor a bojíte se, že ho propásnete příští rok znovu? Obávat se už nemusíte, protože jsme termín příměstského tábora na rok 2021 vypsali už NYNÍ. A co je ještě lepší zpráva, spustili jsme rovnou i přihlašování .

Tak si poznamenejte do mobilů, diářů, kalendářů nebo na ledničku.

Termín: 2.8. – 6.8.2021
Lektoři:  Káťa (AJ), Lucka (AJ), Ondra (sporťák)

Nově: Jazykové aktivity budou pouze v anglickém jazyce!

PS: Snad nemusíme říkat, že Contexťáci na tripu nejsou jen pro ty, co k nám chodí do Contexty :-). Takže se těšíme na sourozence, děti kamarádů a kamarádek a na všechny, co si to s námi chtějí užít!

Contexťáčci na tripu V. (2020)

Kvízy, soutěže, jazykové a sportovní aktivity. Takhle jednoduše by se dal shrnout pátý ročník Contexťáčků na tripu, který byl zaměřen na téma povolání. I v tomto zvláštním roce, plného zvratů, se sešli skvělí Contexťáci, kteří měli chuť se něco nového naučit. Třešničkou celého příměstského tábora byl závěrečný den a naprosto parádní příprava Olympiády pro rodiče. Naši Contexťáci si na přípravách a organizaci dali opravdu záležet.

Termín: 3.8 – 7. 8. 2020

Lektoři: Káťa (AJ), Lucka (NJ), Ondra (sporťák)

Děkujeme všem Contexťáčkům na tripu za úžasný týden.

Contexťáčci na tripu IV. (2019)

Contexťácký sportovně-jazykový tábor se nesl v roce 2019 v duchu sportu, významných sportovců, kvízů, sportovního vybavení a vlastně všeho, co se kolem sportu točí a je typické pro německy a anglicky mluvící země. 

Bylo nás hodně :-) a bylo to moc fajn :-). 

Termín: 29. 7. – 2. 8. 2019

Lektoři: Káťa (AJ), Lucka (NJ), Ondra (sporťák)

Děkujeme jazykovému animátorovi Karlu Hájkovi z TANDEMu, který si pro nás připravil úterní príma jazykový den.

Contexťáčci na tripu III. (2018)

Ti, co mají rádi jídlo, sport a zábavu zde letos nemohli chybět. Contexťácký tábor číslo III. se nesl totiž na vlnách poznávání jazyka všemi smysly. Očuchávali jsme, chutnali jsme, poslouchali jsme, sahali jsme a také jsme si povídali o typických jídlech v německy a anglicky mluvících zemích. A jaký kurz byl? Tak to je vidět na fotce :D

Sešla se opravdu úžasná parta dětí, která dokázala, že za to umí vzít. 
Jo a letos poprvé v naprosto bombastických Contexta trikách!

Termín: 30. 7. – 3. 8. 2018

Lektoři: Káťa (AJ), Lucka (NJ), Ondra (sporťák)

Děkujeme super jazykové animátorce Kristýně Šoukalové z TANDEMu, která si pro děti připravila naprosto peckovní den plný poznávání všemi smysly.

Contexťáčci na tripu II. (2017)

Druhým rokem jsme pořádali sportovně-jazykový tábor pro děti. Celý týden se vydařil. Letos byl kurz zaměřen na cestování a poznávání německy a anglicky mluvících zemí. Zahráli jsme si spoustu jazykových her, naučili nová slovíčka, fráze a také jsme uspořádali oblíbenou olympiádu pro rodiče, kterou si připravily děti. 

Navštívili jsme minigolf a petanque, Dopravní muzeum v Drážďanech, měli parádní stopovačku a celý týden nosili kouzelné Contexťácké batůžky. 

Lektoři: Káťa (AJ), Lucka (NJ), Ondra (sporťák)

 

Contexťáčci na tripu I. (2016)

První příměstský tábor se konal v roce 2016. Byl výjimečný tím, že byl první :-). Překvapilo nás, kolik super dětí se ho zúčastnilo. Během kurzu jsme si zahráli spoustu jazykových her, navštívili golf, tenis a mašinkou se podívali i do Hygienického muzea v Drážďanech, kde byla teprve legrace. Poslední den kurzu jsme vyhlásili ty nejlepší, kteří během týdne nasbírali nejvíce bodů. Děti si na odpoledne, kdy jsme s rodiči grilovali, připravily jazykové soutěže pro rodiče. A nutno říci, že nejeden rodič se pekelně zapotil :D.

Tehdy ještě nebylo jasné, že každý rok bude zaměřený na různá témata, ale i tak se nám tábor povedl. 

Lektoři:  Káťa (AJ), Lucka (NJ), Ondra (sporťák)

Webové stránky spravuje spol. HN Consulting Brno s. r. o.